8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Centar Мозаик Хороскоп

Астролозите предупредуваат: 3 хороскопски знаци ќе бидат „на удар“ до крајот на годината

M T
Во текот на следните месеци, не очекуваат разновидни забавни активности, но планетите нема да дозволат се да помине толку лесно. Астролозите предвидуваат дека почетокот на...
Centar Мозаик Хороскоп

Стареењето не им паѓа тешко: Еве кои хороскопски знаци стануваат се поубави со текот на годините

M T
Според астрологијата, некои хороскопски знаци стануваат се поубави со текот на годините, а брчките за нив не постојат. Близнаци Близнаците природно се полни со енергија,...
Љубов Хороскоп

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА – Дали сте меѓу нив?

M T
Астролозите истакнуваат дека есента и зимата ќе бидат во атмосфера на љубовта и романтиката, а четири хороскопски знаци ќе бидат особено среќни – за нив...
Centar Мозаик Хороскоп

Овие 3 ЗНАЦИ ќе имаат СРЕЌА во септември: Пред нив претстои поволен период и ГОЛЕМ УСПЕХ

M T
Добрата вест е дека септември ќе биде најдобар за Бик, Вага и Шкорпија – но сепак, не скокајте од радост. Септемвриските астролошки транзити и енергетски...
Centar Мозаик Хороскоп

ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ВО СЕПТЕМВРИ: Ги очекува возбудлив месец

M T
Многумина го поврзуваат летото со авантури и романси, а првиот месец од есента ќе донесе среќа на љубовен план кај некои хороскопски знаци. Погледнете дали...
Centar Мозаик Хороскоп

НАЈМОЌНИТЕ И НАЈБОГАТИТЕ ЛУЃЕ ВО СВЕТОТ СЕКОГАШ СЕ РАЃААТ ВО ОВОЈ хороскопски знак! Успехот и среќата им се загарантирани!

M T
Астролозите ги анализираа хороскопите на најмоќните и најбогатите луѓе во светот во последните неколку децении и дојдоа до заклучок дека повеќето од нив се родени...
Centar Мозаик Хороскоп

Четири знаци ги чекаат големи пари! Годината на вашето раѓање открива дали ќе ви тргне во 2022

M T
Кинескиот хороскоп открива дека 2022 година ќе биде исклучително динамична, особено во споредба со 2021 и 2020 година. Следната година ќе ја одбележи Водниот тигар,...
Мозаик Хороскоп

ВНИМАВАЈТЕ СО НИВ! Овие знаци се НАЈЛОШИТЕ пријатели

M T
Пријателството е многу важна ставка во животот на речиси секоја личност, но некои луѓе едноставно не знаат како да бидат добри пријатели, згора на тоа,...
+ Хороскоп

Топ 5 најлоши љубовници според хороскопот

M T
Некои планираат, некои едвај чекаат да заврши сексот… 1. Девица Жените Девици секогаш ќе најдат грешка кај својот партнер. Постојано критикуваат, а такви се и...
+ Centar Хороскоп

ВНИМАВАЈТЕ! Овие четири хороскопски знаци ги очекува септември ПОЛН СО ПРЕДИЗВИЦИ!

M T
Според астро-експертите, важно е да се одржува рамнотежа помеѓу личниот живот и работата во септември, во спротивно може да го изгубите едното или другото. Поволни...
Centar Хороскоп

КАКО РЕПЕТИРАНА ПУШКА: Овие три хороскопски знаци се секогаш подготвени за расправија

M T
Како што тврдат астролозите, три знаци на Зодијакот се најголемите кавгаџии. Некои хороскопски знаци се повеќе вербално агресивни и отворено ја покажуваат својата лутина и...
Мозаик Љубов Во тренд... Хороскоп

Овие три знаци на Зодијакот ќе доживеат магична љубов во септември

M T
Месецот септември секогаш носи посебна енергија, ја зајакнува интуицијата, полека не враќа во реалноста по летните соништа и фантазии, но исто така зрачи со духот...
Centar Мозаик Во тренд... Хороскоп

Астрологија и пари: На овие хороскопски знаци, богатството им е запишано во ѕвездите

M T
Дали сте меѓу нив? Скорпија Не им е туѓо да се занимаваат со приватна дејност, а правилото е дека целта ги оправдува средствата. Тие се...
Centar Мозаик Хороскоп

Топ пет најлоши особини на хороскопските знаци: Овенот е експлозивен, а Близнаците несигурни

M T
Вагите сакаат игри, да казнуваат и наградуваат, а и да манипулираат со партнерот.   Овен Овенот има најексплозивен темперамент во Зодијакот и тешко го контролира...
Centar Мозаик Хороскоп

Не забораваат предавство: Ова се најголемите злопамтила во хороскопот

M T
Некои хороскопски знаци нема лесно да ви дадат втора шанса, затоа внимавајте што правите, бидејќи иако многумина мислат дека е потешко да се прости отколку...
Centar Мозаик Хороскоп

Хороскопски знаци кои најмногу изневеруваат: Вагите се познати како најголеми љубовници, но овие знаци ќе ве изненадат

M T
Некои хороскопски знаци е тешко да се задржат, па бараат нов партнер кога им е здодевно. Според најновите истражувања, астролозите тврдат дека овие четири хороскопски...
Centar Мозаик Хороскоп

НЕМА ДА ЗНААТ ШТО ГИ СНАЈДЕ: Неочекувано добри работи оваа недела ќе им се случуваат на овие 3 хороскопски знаци!

M T
Оваа недела ќе биде претежно добра за сите знаци на Зодијакот, но три знаци навистина ќе уживаат во фантастичните денови! Пред нас е недела, која...
Centar Во тренд... Хороскоп

Тешко е да им се одолее – Овие четири знаци се најатрактивни членови на Зодијакот

M T
Иако секој од нас е единствен и има нешто посебно по што се издвојува, хороскопските знаци можат да ни помогнат да научиме како нечие однесување...
Centar Во тренд... Хороскоп

ТИЕ ИМААТ НАЈГОЛЕМИ ШАНСИ ДА СЕ ЗБОГАТАТ! Овие 6 знаци ќе пливаат во пари

M T
Ако се прашувате дали имате шанса да заработите сериозни пари со работа и да се збогатите во животот, можеби ќе ве интересира што вели астрологијата...
Centar Мозаик Хороскоп

Богатството и среќата им се судбина: Овие 4 хороскопски знаци владеат со светот

M T
Овие знаци се сметаат за „помоќни“ во социјална смисла, што не значи дека нужно се должи на хороскопот. Секој има своја личност и карактер, без...