Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : horoskop

+ Хороскоп

Топ 5 најлоши љубовници според хороскопот

M T
Некои планираат, некои едвај чекаат да заврши сексот… 1. Девица Жените Девици секогаш ќе најдат грешка кај својот партнер. Постојано критикуваат, а такви се и...
Centar Во тренд... Хороскоп

Тешко е да им се одолее – Овие четири знаци се најатрактивни членови на Зодијакот

M T
Иако секој од нас е единствен и има нешто посебно по што се издвојува, хороскопските знаци можат да ни помогнат да научиме како нечие однесување...
Centar Мозаик

Четири хороскопски знаци ова лето ќе се соочат со невидена среќа и богатствo

CENTAR MKD
Еден од најпознатите светски астролози, Русинот Павел Глоба, објави кој хороскоп знаци чека голема среќа во јули, во областа на финансиите. Според него, четвртиот знак...
Centar Мозаик

Јули е посебен – пари и успех во работата за овие 3 хороскопски знаци

CENTAR MKD
Јули е посебен за три хороскопски знаци . Вага Јули, иако претставува месец за одмор, носи специјални прилики за добра заработувачка или добивка за вагите....
Centar Мозаик

Секогаш насмеани: Овие хороскопски знаци секогаш ќе имаат насмевка на своите лица

CENTAR MKD
Ако обрнеме внимание на хороскопските знаци, ќе забележиме дека некои знаци се многу повесели и повесели од другите. Скорпија Скорпиите се специфични кога станува збор...
Centar Мозаик Љубов

Четирите хороскопски знаци кои најчесто влегуваат во погрешни врски

CENTAR MKD
Постојат многу знаци на предупредување и црвени знамиња на почетокот на врската, но имате тенденција да ги игнорирате поради љубовта кон вашиот партнер. Овие четири...
Centar Мозаик

Три знаци ги чека голема среќа ова лето

CENTAR MKD
Рускиот астролог издвои хороскопски знаци кои ќе имаат исклучително успешно лето. Познатиот руски астролог Павел Глоба издвои три знаци на Зодијакот кои ги очекува посебна...
Centar Мозаик

Родени под среќна ѕвезда: На овие хороскопски знаци сè им оди од рака

CENTAR MKD
Постојат луѓе кои што и да направат, буквално се’ им оди од рака. Тие ќе ги земат своите животи во свои раце и ќе направат...
Centar Мозаик Во тренд...

НАЈУБАВИОТ ПЕРИОД: Од утре, Јупитер ни носи добра судбина – Заборавете на минатото, време е за среќа и успех!

CENTAR MKD
Ова е еден од најсреќните аспекти на астрологијата и имате голема шанса да ги постигнете своите цели. Секситилот на Сонцето и Јупитер кој ќе го...
Centar Мозаик

Стрпете се уште малку: Овие четири хороскопски знаци ги очекува голема среќа од март

CENTAR MKD
По снежните и студените денови, пролетта, расцутот на природата, топлото време и подолгите денови веројатно ќе ги израдуваат сите. Сепак, како што пренесуваат медиумите, овие...
Centar Мозаик

Пет хороскопски знаци толку ќе се збогатат што нема да знаат што со парите

CENTAR MKD
Еве кои се знаците кои најверојатно ќе се збогатат… Девица: среќен ден: среда, среќни броеви: 5, 14, 23, 32, 41, 50, среќни бои: бела, жолта,...
Centar Мозаик Во тренд...

Следната година ќе пливаат во пари и ќе уживаат во радоста: 2020-та им беше катастрофа, но во 2021-та животот ќе им заблеска како никогаш досега

CENTAR MKD
Вага 2020 – година не беше добра за Вагите и тие треба да избегнуваат какви било ризици затоа што многу веројатно резултатот ќе биде неповолен...
Centar Мозаик

Ги очекува голема среќа: Два хороскопски знака во декември „ќе пливаат“ во пари

CENTAR MKD
Среќата е непостојана работа, при што не секогаш сите ја имаат. Но, во Декември, овие 2 хороскопски знака дефинтивино ќе почувствуваат како е да се...
Centar Мозаик

Едвај чекаат да помине: Овие хороскопски знаци немаат ич среќа во 2020. година

CENTAR MKD
Оваа година не беше добра за никого, но, ако се верува на астрологијата, за некои луѓе беше потешко. Најнесреќните три хороскопски знаци оваа година едвај...
Centar Мозаик

Им следат најубавите години во животот: Три знаци ќе имаат најголема среќа на секое поле

CENTAR MKD
Следните три знаци ќе имаат неверојатна среќа во животот во следните пет години, успеси ќе имаа апсолутно на секое поле, дознајте ги среќниците или дали...
Centar Мозаик

Ова се хороскопските знаци што толку ќе се збогатат што нема да знаат што со парите

CENTAR MKD
Девица: среќен ден: среда, среќни броеви: 5, 14, 23, 32, 41, 50, среќни бои: бела, жолта, сива, портокалова Девицата е највреден и најразионален знак. Родените...
Centar Мозаик

Ова се трите знаци на кои љубовта ќе им процвета во јуни: Дали сте спремни?

CENTAR MKD
Близнаците ќе бидат особено заводливи на крајот на месецот, а Водолијата би можела да најде вистинска љубов во круг на блиски пријатели. И на вагата...