24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » знак
CentarМозаикХороскоп

ОВОЈ ЗНАК ЌЕ СЕ ЗБОГАТИ ВО ОКТОМВРИ: Го чека голем прилив на ПАРИ

M T
Еден знак ќе има многу среќа во октомври. Го очекуваат успех и пари. Станува збор за хороскопскиот знак Стрелец. Ве следат промени и тоа од...
CentarМозаикХороскоп

Со него не знаете на што сте: Хороскопски знак кој никогаш не го покажува своето вистинско лице

M T
Некои луѓе имаат тенденција да одат на сè или ништо во животот. Тие се одлични импровизатори и кога ќе се најдат во некој проблем, лесно...
CentarХороскоп

Марс е во знакот Близнаци и нема да ја смени позицијата до 25 март: Овој знак го чека успех на сите полиња, а изразената интелигенција ќе го спаси од големи животни проблеми

M T
Марс од вчера е во Близнаци и ќе биде во овој знак до 25 март 2023 година. Што значи овој транзит? Овој транзит на Марс...
CentarЉубовХороскоп

Сакаат слобода: Хороскопскиот знак кој најчесто се разведува

M T
Еден знак од Зодијакот најчесто доживува колапс на брачната заедница. Со влегувањето според хороскопот, мажите родени во знакот Водолија се најмногу склони кон развод. Причината...
CentarМозаикХороскоп

АКО СТЕ РОДЕНИ ВО ОВОЈ ЗНАК, ЗАДОЛЖИТЕЛНО КУПЕТЕ ЛОТО: Астролозите откриваат кој има најмногу СРЕЌА во ИГРИТЕ

M T
Астролозите изјавија на кои знаци од Зодијакот најмногу им се насмевнува среќата. Знаат да ја искористат секоја прилика за да се збогатат, а најмногу профитираат...
CentarМозаикХороскоп

Овој знак го мрази целиот свет, а парите ги сака повеќе од се

M T
Она што се крие зад нивната ладна надворешност се несигурноста, стравот од себе, стравот од другите, стравот од неуспех, стравот од емоциите. Поточно, се плашат...
CentarЗдравје

ЗНАК КОЈ МОЖЕ ДА ВИ СПАСИ ЖИВОТ: Пред срцев удар се случува оваа промена на кожата!

M T
Најчестите симптоми на срцев удар вклучуваат болка во градите, отежнато дишење и гадење. Сепак, научниците откриле дека постои еден симптом кој се јавува порано и...
Хороскоп

НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВОЗДРЖИ! МАЖИТЕ родени во овој знак се најмногу склони кон НЕВЕРСТВО, не очекувајте ПРЕМНОГУ

M T
Родените во овој знак се многу интересни, шармантни и духовити. Значи, епитетите кои одат заедно со вашиот изглед се и раст и глас, елоквентност и...