Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » знак
Centar Здравје

ЗНАК КОЈ МОЖЕ ДА ВИ СПАСИ ЖИВОТ: Пред срцев удар се случува оваа промена на кожата!

M T
Најчестите симптоми на срцев удар вклучуваат болка во градите, отежнато дишење и гадење. Сепак, научниците откриле дека постои еден симптом кој се јавува порано и...
Хороскоп

НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВОЗДРЖИ! МАЖИТЕ родени во овој знак се најмногу склони кон НЕВЕРСТВО, не очекувајте ПРЕМНОГУ

M T
Родените во овој знак се многу интересни, шармантни и духовити. Значи, епитетите кои одат заедно со вашиот изглед се и раст и глас, елоквентност и...