11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarМозаикХороскоп

ОВОЈ ЗНАК ЌЕ СЕ ЗБОГАТИ ВО ОКТОМВРИ: Го чека голем прилив на ПАРИ

Еден знак ќе има многу среќа во октомври. Го очекуваат успех и пари.

Станува збор за хороскопскиот знак Стрелец.

Ве следат промени и тоа од корен.

Во изминатиот период времето како да застана. Сè што пробавте ве однесе три чекори назад. Но, тоа е готово, се ќе биде подобро.

Во октомври во вашиот живот влегува нова енергија. Очекувате позитивни промени и на работа, доаѓаат успеси, доаѓаат пари. Но, сè ќе биде среќно за вас и како личност. Ќе се чувствувате многу подобро.

Можеби ќе ве интересира

СДСМ: Пари и тендер вреден 136 милиони евра е причината за кавгата на Мицкоски со Арсовска

M T

Кичевски: Тендери, пари и бизнис интереси на Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ се причина за кавгите во Скопје

M T

НЕВЕРОЈАТЕН ТРИК: За само 3 години собрала пари за стан – Ова е тајната на девојката од Оукленд

M T

Ако мачката почне да го прави ова, тоа е знак дека ве сака

M T

Јапонец наплатува КУП пари за да не работи НИШТО: Го бараат клиенти, бизнисот цвета!

M T

Со него не знаете на што сте: Хороскопски знак кој никогаш не го покажува своето вистинско лице

M T