10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
илустрација
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

ОВОЈ ЗНАК ЌЕ СЕ ЗБОГАТИ ВО ОКТОМВРИ: Го чека голем прилив на ПАРИ

Еден знак ќе има многу среќа во октомври. Го очекуваат успех и пари.

Станува збор за хороскопскиот знак Стрелец.

Ве следат промени и тоа од корен.

Во изминатиот период времето како да застана. Сè што пробавте ве однесе три чекори назад. Но, тоа е готово, се ќе биде подобро.

Во октомври во вашиот живот влегува нова енергија. Очекувате позитивни промени и на работа, доаѓаат успеси, доаѓаат пари. Но, сè ќе биде среќно за вас и како личност. Ќе се чувствувате многу подобро.

Можеби ќе ве интересира

За овој хороскопски знак јануари ќе биде најсреќниот месец

M T

Многумина ќе се изненадат: Овој хороскопски знак е најлош во кревет

M T

Следната година повисоки плати и пензии

CENTAR MKD

За овие 3 хороскопски знаци оваа недела ќе биде најсреќна во ноември

M T

По сите неуспешни љубови, ОВОЈ хороскопски знак КОНЕЧНО ќе си најде партнер до крајот на октомври

M T

Октомври посветен на борбата против рак на дојка – Продолжува националната скрининг програма за рано откривање рак на дојка, се набавуваат нови мамографи за ЈЗУ во државата

M T