16.8 C
Скопје
25. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » денови
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

Ова ќе бидат најсреќните денови во септември, позициите на небото ќе бидат такви што се можни ЧУДА

M T
За само два дена нè очекува интересен транзит, Месечината ќе биде во знакот Риби, велат дека тогаш е добро да замислите желба, а тоа нема...
Војна во УкраинаСВЕТ

Украински командант во Мариупол: Можеби ги живееме нашите последни денови, дури и часови

M T
Командантот на украинските трупи под руска опсада во Мариупол, ја повика меѓународната заедница да ги повлече од опколениот град и, во порака објавена на Фејсбук...