Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » директори

Tag : директори

Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Заврши владината седница – Ова се сите одлуки

CENTAR MKD
– Утврден Закон за финансиска поддршка за исплата на платите за месеците октомври, ноември и декември 2020 година од Ковид економските мерки; Одлуки за разрешувања...