5.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » есен
CentarМозаикХороскоп

ФИНАНСИСКИ хороскоп за есен 2022: Овие три знаци би можеле да ги наполнат паричниците

M T
Оваа есен ќе биде особено успешна за некои хороскопски знаци, особено на полето на финансиите, сметаат астролозите. Оние кои се „длабоко во долгови“ би можеле...
CentarМозаикХороскоп

Есента е на прагот, а може да донесе големи проблеми за овие 3 хороскопски знаци

M T
Иако повеќето од нас сакаат да слушаат само убави и позитивни астролошки предвидувања, објективно не е можно секој знак од Зодијакот да биде подеднакво успешен...
MeteoCentarCentarТОП ВЕСТИ

Есента носи голема промена на времето: Meteocentar со детална прогноза за следните 4 дена

CENTAR MKD
Утре и во четврток ќе преовладува променливо облачно време со услови за појава на локален дожд и ретки грмежи. Преодно стабилизирање на времето ќе има...
Кујната од Centar

Сладолед од грозје: Вистинско домашно уживање!

CENTAR MKD
Иако е период на есен кон зима, многумина сакаат сладолед кој во овој период од годината потешко се наоѓа во маркетите, па затоа Centar.mk ви...