24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » знаци
CentarЉубовХороскоп

Овие хороскопски знаци се заљубуваат во физичкиот изглед, а не во срцето

M T
Сите знаеме некој кој ги оценува другите според нивниот изглед и обично се заљубува во туѓите облини наместо во нивното срце. Без разлика дали станува...
CentarМозаикХороскоп

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T
Некои од нив кријат добра душа под таа ‘дебела школка’. Тие се лојални, страсни, чувствителни и знаат да сакаат. Рак Припадниците на овој знак имаат...
CentarМозаикХороскоп

Овие хороскопски знаци имаат шанса да станат директори – За бизнисот ставаат се на КОЦКА

M T
Овие хороскопски знаци ставаат сè на коцка за нивниот деловен успех. Оние кои имаат јасна претстава за својата професионална судбина обично постигнуваат позначајни резултати. Нивните...
CentarМозаикХороскоп

ОВИЕ ЗНАЦИ ГИ ОЧЕКУВА СРЕЌА ДО КРАЈОТ НА МЕСЕЦОТ! – Ќе имаат ГОЛЕМА заработка

M T
Оваа есен ќе биде особено плодна за овие знаци од Зодијакот Есента е веднаш зад аголот, а познато е дека оваа сезона со себе носи...
CentarМозаикХороскоп

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T
Некои од нив кријат добра душа под таа ‘дебела школка’. Тие се лојални, страсни, чувствителни и знаат да сакаат. Рак Припадниците на овој знак имаат...
CentarМозаикХороскоп

Засекогаш несреќни во љубовта: Овие 3 хороскопски знаци остануваат без партнер, а не е виновен ретроградниот Меркур

M T
Некои хороскопски знаци едноставно не можат да ги преболат старите љубови. Тие се обидуваат на секој начин да продолжат понатаму, но тоа не им оди....
CentarХороскоп

Овие 3 хороскопски знаци ги рушат сите рекорди на заведување

M T
Нема некој кој не се забавува со шармот на слаткото, невино флертување. Сепак, некои луѓе се многу добри во оваа вештина, а астролозите велат дека...
CentarМозаикХороскоп

Доаѓа полна месечина: Овие три знаци треба да се подготват за хаос

M T
Овој месец на небото ќе се појави Полната Месечина на 10 септември, а тоа не мотивира да се подготвиме и да правиме планови за промена...
CentarМозаикХороскоп

КИНЕСКИ ХОРОСКОП – Еве кои знаци ги очекува голема добивка во септември

M T
Пред нас е месец во кој некои членови на Зодијакот ќе имаат исклучителна среќа, а парите исто така ќе бидат во нивна корист. Судејќи според...
CentarМозаикХороскоп

Овие хороскопски знаци секогаш доцнат и ги прекршуваат договорите

M T
Сите знаеме некој кој секогаш доцни и никогаш не се држи до договорот. Иако некои луѓе го прават тоа намерно затоа што не го почитуваат...
CentarМозаикХороскоп

Три хороскопски знаци кои не сакаат да покажат слабост: Имаат челичен оклоп

M T
Секој поединец сака да има простор за себе. Сепак, постојат некои хороскопски знаци кои се исклучително вешти во управувањето со емоциите и справувањето со животните...
CentarМозаикХороскоп

ЛОШ СПОЈ ЗА ПАТУВАЊЕ – Овие хороскопски знаци НИКОГАШ не треба да одат заедно на одмор

M T
Пред да се спакувате, важно е да проверите дали вие и вашиот „партнер“ сте компатибилни за патувањето. Продолжете да читате и дознајте со кои хороскопски...
CentarМозаикХороскоп

Овие 3 хороскопски знаци се на удар на НЕГАТИВНА ЕНЕРГИЈА до крајот на август

M T
Последната недела од август ќе донесе големи проблеми за неколку хороскопски знаци, нема да биде лесно за сите! На најголемо влијание на негативната космичка енергија...
CentarМозаикХороскоп

Тие се социјални суштества: Овие знаци имаат неодолив шарм кој го освојува светот

M T
Поради нивните добри особини, тие се пожелни во општеството и брзо склопуваат пријателства. Близнаци Комуникацијата им доаѓа природно. Тие имаат квалитети кои ги тераат брзо...
CentarМозаик

Три хороскопски знаци кои привлекуваат пари како магнет

M T
Некои хороскопски знаци имаат подобра среќа со пари од другите. Во продолжение проверете дали сте меѓу оние на кои парите едноставно им „лепат“. Скорпија Ним...
CentarShowbizХороскоп

Три хороскопски знаци кои привлекуваат пари како магнет

M T
Некои хороскопски знаци имаат подобра среќа со пари од другите. Во продолжение проверете дали сте меѓу оние на кои парите едноставно им се „лепат“. Скорпија...
CentarМозаикЉубов

15 знаци дека на некој навистина му се допаѓате, веднаш штом ќе го запознаете

M T
Сите можеме да се чувствуваме несигурни кога започнуваме нови врски, прашувајќи се дали некој навистина нè сака. Никој од нас не чита мисли, но нашето...
CentarМозаикХороскоп

ФИНАНСИСКИ хороскоп за есен 2022: Овие три знаци би можеле да ги наполнат паричниците

M T
Оваа есен ќе биде особено успешна за некои хороскопски знаци, особено на полето на финансиите, сметаат астролозите. Оние кои се „длабоко во долгови“ би можеле...