Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Бизнис Во тренд...

Државата дели пари на граѓаните: Дознајте за кого, кога, како, каде, колку и останати корисни информации за домашната платежна картичка “Купувам домашно”

За кого, кога, како, каде, колку и останати корисни информации за домашна платежна картичка “Купувам домашно”

https://center.mk/blog/2020/06/10/lista-so-imina-i-prezimina-objaveni-se-graganite-koi-ke-dobijat-kartichki-so-kesh-i-vaucheri-za-turizam-eve-kako-da-proverite/

https://center.mk/blog/2020/06/12/drzhavata-deli-pomosh-veb-stranitsata-kupuvam-domashno-funktsionira-eve-za-kogo-sleduva-pomosh-i-kako-funktsionira/?fbclid=IwAR3dTKy8CgvnOJtlKo8B0tExZMQrksQQU6nG_t16HirnItVd2XF0XQY35H8

Можеби ќе ве интересира

Српска обложувалница ќе им исплаќа пари на сите што се обложиле дека Ѓоковиќ го освојува АО

M T

Бачовски: Исплатени близу 22 милиони денари за плати за овчарите

M T

ИНДИСКИ ХОРОСКОП НА БОГАТСТВОТО ЗА 2022 ГОДИНА! Еве кој конечно ќе го врати кредитот, а кој цела година ќе ја помине како ‘ПИЈАН МИЛИОНЕР!’

M T

Градоначалникот на Њујорк: Секој што ќе се вакцинира – ќе добие пари

M T

Каевски: Со буџетот се предвидени повеќе пари за капитални инвестиции

M T

Животни пресврти до крајот на годината: На некои знаци им се насмевнува љубов, на некои пари

M T