21.8 C
Скопје
27. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Љубов
ТЕМАЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

Три знаци ќе се заљубат: Овој го чека СУДБОНОСНА ЉУБОВ

M T
Пролетта не инспирира да сакаме и да се заљубуваме, а астролозите тврдат дека три знаци од Зодијакот ќе доживеат вистинска љубов. Во продолжение дознајте за...
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

Засекогаш несреќни во љубовта: Овие 3 хороскопски знаци остануваат без партнер, а не е виновен ретроградниот Меркур

M T
Некои хороскопски знаци едноставно не можат да ги преболат старите љубови. Тие се обидуваат на секој начин да продолжат понатаму, но тоа не им оди....
ТЕМАМОЗАИКЉУБОВ И СЕКС

ПИЈАН И ИЗЈАВИ ЉУБОВ – Беше кум на свадбата, па ја украде невестата

M T
Интересната љубовна приказна на Дезире Вајт го „заврти“ целиот свет. Имено, Дезире се разведе од сопругот и се омажи за својот пријател Брајант, кој на...
ТЕМАМОЗАИК

Љубов до крајот на животот: Тие се најсилниот хороскопски пар

M T
Ако ги прашате астролозите, Рибите и Вагата се ултимативен хороскопски пар. Вагите можете да ги препознаете по три познати карактеристики: тие се социјални, креативни миротворци...
ТЕМАЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

Четири хороскопски знаци ќе се сретнат со љубовта на својот живот до крајот на јули: Другите имаат криза во врските

M T
Планетите носат големи шанси за четири хороскопски знаци до крајот на јули. Нивната љубовна приказна допрва започнува, а ѕвездите ветуваат лето исполнето со страст и...
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

Среќата им се насмевнува: Овие три хороскопски знаци лудо ќе се заљубат

M T
Доколку немате врска и имате впечаток дека љубовта ви го свртела грбот, можеби пролетта ви носи рапсодија од емоции. Доколку припаѓате на овие три хороскопски...
ТЕМАМОЗАИКЉУБОВ И СЕКС

Неколку работи што МОРА да ги знаете за вашиот партнер: Пред да „скокнете во тавче“, размислете двапати

M T
Љубовта е прекрасно чувство – нема ништо поубаво кога сакаш и кога си сакан. Љубовта знае да не заслепи, па понекогаш не сакаме да видиме...
ТЕМАЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

На кого летото ќе му донесе љубов: Овие знаци имаат најголеми шанси

M T
Уште неколку недели и доаѓа лето, време на врели страсти и разбудени сетила! Многу хороскопски знаци ќе сакаат повторно да се чувствуваат сакано, пожелно, да...
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

Кај овие хороскопски знаци парите се поважни од љубовта

M T
Наречете ги материјалисти, но се чини дека овие хороскопски знаци најмногу се грижат за парите и секогаш сакаат повеќе. Постојат четири знаци на Зодијакот кои...
ЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

Од ДЕНЕС овие три хороскопски знаци нека се збогуваат со ЉУБОВТА – Еве што ги чека…

M T
Ако сега се плашите од љубов, почекајте да пристигне тригонот на Јупитер со Месечината. Врзете ги појасите луѓе, затоа што ќе се активира факторот страв....
ТЕМАЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

Можеби и вие сте меѓу нив: Хороскопски знаци за кои се верува дека не заслужуваат љубов

M T
Ако сте биле во повеќе лоши отколку добри односи, веројатно се прашувате што го предизвикува тоа. Истражувањата покажаа дека некои луѓе веруваат дека не заслужуваат...
МАКЕДОНИЈА

Пендаровски: Да бидеме солидарни, сплотени, да си посветуваме внимание и да си даруваме љубов

M T
Претседателот на државата Стево Пендаровски го честиташе големиот празник Свети Климент Охридски. „ Мудроста и поуките на Свети Климент Охридски се втемелени во светогледот на...
МОЗАИКЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

Ѕвездите кажуваат: Родените во овие три хороскопски знаци ќе се заљубат оваа зима

M T
Оваа година има уште еден месец и околу две недели до крајот и во тоа време се може да се случи. Доколку сте слободни и...
МОЗАИК

Животни пресврти до крајот на годината: На некои знаци им се насмевнува љубов, на некои пари

M T
Поединци ги чека среќа во материјалните работи. Благодарение на стекнатата финансиска независност ќе имаат можност да го водат начинот на живот за кој долго сонувале....
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

Ноември ќе биде месец на љубовта за овие 3 хороскопски знаци

M T
Ноември е месец кој го најавува крајот на есента, почетокот на зимата и крајот на годината, а за овие три знаци значи и период полн...
ЉУБОВ И СЕКСХОРОСКОП

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА – Дали сте меѓу нив?

M T
Астролозите истакнуваат дека есента и зимата ќе бидат во атмосфера на љубовта и романтиката, а четири хороскопски знаци ќе бидат особено среќни – за нив...
ТЕМАМОЗАИКХОРОСКОП

ОВИЕ 3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ВО СЕПТЕМВРИ: Ги очекува возбудлив месец

M T
Многумина го поврзуваат летото со авантури и романси, а првиот месец од есента ќе донесе среќа на љубовен план кај некои хороскопски знаци. Погледнете дали...
МОЗАИКЗДРАВЈЕЉУБОВ И СЕКС

Колку почесто водите љубов, толку сте попаметни – Еве зошто вашиот мозок ви е благодарен

M T
Редовните интимни односи, покрај тоа што придонесуваат за блискост на партнерот, го подобруваат физичкото и менталното здравје. Водењето љубов го активира целиот наш мозок, го...