Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
CentarЉубовХороскоп

Три знаци ќе се заљубат: Овој го чека СУДБОНОСНА ЉУБОВ

Пролетта не инспирира да сакаме и да се заљубуваме, а астролозите тврдат дека три знаци од Зодијакот ќе доживеат вистинска љубов.

Во продолжение дознајте за кои знаци станува збор.

Рак
Раковите се најголемите емотивци на Зодијакот. Меѓутоа, многупати биле разочарани во љубовта, па околу себе си граделе ѕидови. Време е да го соблечете штитот и да се препуштите на привлечноста на животот. Преку дружење ќе се создаде можност за нови познанства. Еден ќе биде особено значаен и ќе ги истресе Раковите од корен. Ќе чувствуваат „пеперутки“ кои не ги почувствувале долго.

Лав
Лавовите ќе флертуваат на секој чекор. Овој огнен знак тешко може да се спаси од обожавателите, особено сега кога зрачи со необичен сјај.

Потребна им е личност покрај која ќе се чувствуваат слободни да се покажат во вистинско светло. На Лавовите нема да им недостига романса, а една личност ќе им го промени животот. Тоа ќе биде судбинска љубов која може да биде крунисана со брак.

Скорпија
Скорпиите ќе пленат со мистерија и мистицизам. Пред навистина да се заљубат, ќе мора да откријат што е навистина важно за нив. А кога тоа ќе се случи, тие нема да знаат што им се случило.

Кога ќе се впуштат во нова љубовна приказна, ќе бидат маѓепсани од новиот партнер и ќе полетаат од среќата и љубовта.

Можеби ќе ве интересира…

  • Biznispro.com
  • Вести +
  • Жена
ПАДНА ОДЛУКА: Ново значително поевтинување на бензинот и дизелот, ова се новите цени

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,48 % во… Прочитај повеќе

Ковачевски: Мицкоски секое утро прво проверува на телефонот што кажал Апасиев

Претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски смета дека е изводливо до 2030 година земјата да стане полноправна членка на ЕУ. Тој од трибината „Силно и одлучно кон иднината“ од Велес кажа… Прочитај повеќе

Еве што се случува во телото на жената за време на ПМС: Хормоните се главни виновници за се

Најголема улога во женското репродуктивно здравје имаат хормоните кои регулираат голем број процеси во организмот. Така, под влијание на хормоните може да се забележат одредени појави во телото на жената… Прочитај повеќе

Можеби ќе ве интересира

За овие 3 хороскопски знаци оваа недела ќе биде најсреќна во ноември

M T

Среќата ги следи: ОВИЕ четири знаци до крајот на годината ќе најдат СРОДНА ДУША

M T

Знаци дека детето има висок коефициент на интелигенција: Внимавајте на МАЛИТЕ ДЕТАЛИ

M T

4 хороскопски знаци кои се најпопустливи родители: Тие ја играат улогата на „добриот полицаец“

M T

Овие хороскопски знаци се заљубуваат во физичкиот изглед, а не во срцето

M T

Три хороскопски знаци кои оставаат впечаток на силни, а всушност се многу нежни

M T