8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : најнова вест

Македонија Во тренд...

Големо апсење на нарко дилери во центарот на Скопје, запленета дрога

CENTAR MKD
Денеска (26.11.2020) полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција- Сектор за недозволена трговија со дрога во координација со Надворешната канцеларија за криминалистички работи при ОВР...