11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » свр скопје
CentarМакедонијаТОП ВЕСТИ

Приведени девет лица кои се бараа со потерница за издржување затворска казна

CENTAR MKD
Во текот на вчерашниот ден (24.09) полициски службеници од Секторот за внатрешни работи приведоа девет лица што со потерница се барааа за издржување на затворска...