Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : гласање

Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Каде треба да гласате? – Проверете дали е променето вашето избирачкото место

CENTAR MKD
Дел од избирачките места кои не ги задоволуваат здравствените протоколи се пременети поради пандемијата со коронавирусот. А на овој линк се наоѓа пребарувачот на Државната...