Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » хотел
Свет

Во хотел во Манчестер, уапсен командант на авганистанските специјални сили

M T
Вооружената полиција го уапси командантот на авганистанските специјални сили во хотел во Манчестер, пренесуваат тамошните медиуми. Според извештаите тој бил таму со семејството во изолација,...
СветМозаик

Невообичаена вест во Грција: Хотел тужи гостин и бара 60.000 евра отштета?

M T
Во грчките медиуми се појави вест дека хотел од Родос бара отштета во износ од 60.000 евра за наводно лажен преглед оставен на веб-страницата Букинг.гр...