Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : малолетници

Македонија

Малолетници киднапирале и нападнале девојче во Шуто Оризари

M T
Девојче од скопската населба Шуто Оризари било физички нападнато од страна на две малолетни лица, соопшти МВР. „Приведени се двајца малолетници и со нив е...