Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : вести

Македонија

Познат идентитетот и детали за за страшната сообраќајка во која загина 17-годишна девојка, а неколку се повредени

CENTAR MKD
Во тешка сообраќајка кај Миладиновци загина малолетничка, а уште две лица се тешко повредени. Според пријавеното, доцна синоќа во 01.30 часот на крстосницата од ул.„2“...