16.8 C
Скопје
13. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » зодијак
Centar Мозаик Хороскоп

Најлоши СВЕКРВИ според Зодијакот: Некои се радуваат на кавги, а некои се љубоморни

M T
Во некои домаќинства, свекрвата е лепакот што држи се. Тие ги зближуваат синот и снаата користејќи го сопственото искуство на долг и траен брак. Но,...
Centar Мозаик Хороскоп

Го поседуваат она нешто, сите се вртат кон нив: Овие се најубавите знаци во Зодијакот

M T
Убавината е во окото на гледачот, но како особини и карактер, таа може да биде однапред одредена од хороскопскиот знак. Затоа, ви пренесуваме кои три...
Centar Хороскоп

Ова се најлошите свекрви од Зодијакот: Подготвени да ви приредат хорор филм

M T
Односот помеѓу свекрва и снаа отсекогаш бил проблематичен, но свекрвите родени во некои хороскопски знаци се најлошите. Стрелец Жените Стрелец можат да бидат затворени и...
Centar Љубов Хороскоп

4 знаци на Зодијакот изманипулирани во љубовта: Кога ќе се заљубат „губат глава“

M T
Постојат хороскопски знаци кои поради својата природа, особено длабоките емоции, се поподложни на манипулации во љубовните врски од другите членови на Зодијакот. Некои толку многу...
Centar Мозаик Хороскоп

5 знаци од зодијакот кои ќе најдат сродна душа оваа зима: Ќе ги грее љубов во студените денови

M T
Доколку сте меѓу овие среќници, пред вас е период на љубов и романса. Како што тврдат астролозите, првата третина, а особено зимските месеци оваа година,...
Centar Мозаик Хороскоп

Овие се 3-те знаци од Зодијакот кои имаат најголеми шанси да се збогатат

M T
Проверете дали ѕвездите се наклонети кон вашиот знак кога се во прашање финансиите. Ќе се согласите дека „нема леб без мотика“, а дека трудот и...
Љубов Хороскоп

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ НА ЗОДИЈАКОТ ЛУДО ЌЕ СЕ ЗАЉУБАТ ДО КРАЈОТ НА ГОДИНАТА – Дали сте меѓу нив?

M T
Астролозите истакнуваат дека есента и зимата ќе бидат во атмосфера на љубовта и романтиката, а четири хороскопски знаци ќе бидат особено среќни – за нив...
Мозаик Љубов Во тренд... Хороскоп

Овие три знаци на Зодијакот ќе доживеат магична љубов во септември

M T
Месецот септември секогаш носи посебна енергија, ја зајакнува интуицијата, полека не враќа во реалноста по летните соништа и фантазии, но исто така зрачи со духот...
Centar Мозаик Хороскоп

НЕМА ДА ЗНААТ ШТО ГИ СНАЈДЕ: Неочекувано добри работи оваа недела ќе им се случуваат на овие 3 хороскопски знаци!

M T
Оваа недела ќе биде претежно добра за сите знаци на Зодијакот, но три знаци навистина ќе уживаат во фантастичните денови! Пред нас е недела, која...