24.8 C
Скопје
27. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » интелигенција
Мозаик

Дали вашето бебе е немирно: Знаци кои откриваат интелигентно дете

M T
Некои детски однесувања може да се протолкуваат како пореметувања, тешкотии со концентрирање, досада, но честопати може да ја откријат интелигенцијата на вашето дете. Еве кои...
CentarМозаикХороскоп

3 најинтелигентни знаци на зодијакот: Астролозите едногласни, НИВНИОТ МОЗОК РАБОТИ 100 НА ЧАС

M T
Астролозите велат дека претставниците на овие хороскопски знаци се убедливо поинтелигентни од другите хороскопски знаци. Нивниот мозок никогаш не мирува, а идеите само продолжуваат да...