19.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » овен

Tag : овен

Centar Мозаик

Родени под среќна ѕвезда: На овие хороскопски знаци сè им оди од рака

CENTAR MKD
Постојат луѓе кои што и да направат, буквално се’ им оди од рака. Тие ќе ги земат своите животи во свои раце и ќе направат...
Centar Мозаик

Од утре на овие хороскопски знаци ќе им тргне – работите ќе им одат од рака

CENTAR MKD
Претстојните денови носат убави вести за два хороскопски знака Овен Претставниците на хороскопскиот знак ќе уживаат во прекрасни моменти по 10 март, со многу емоции...