10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » опел
МАКЕДОНИЈА

Три лица повредени откако се судриле опел и трактор кај регионалниот пат Тетово – Пирок

M T
На 17.11.2021 во 16.40 часот во СВР Тетово било пријавено дека на регионален пат Тетово – Пирок, во близина на бензинска пумпа кај с.Калник, се...