Centar.mk – Дознај сѐ!
Home » девојче

Tag : девојче

Centar Мозаик

Родени милионери: Три хороскопски знаци предодредени за богатство

CENTAR MKD
Најбогатите луѓе на светот се родени во овие хороскопски знаци. Овие три карактери се на врвот на скалата: Меѓу 100-те милијардери на списокот „Форбс“, дури...
Centar Македонија

Од својот дом се оддалечи 14 годишно девојче од Скопје, полицијата трага

CENTAR MKD
Малолетничка излегла од дома и не се вратила, а нејзиното исчезнување го пријавила нејзината мајка. -На 27.12.2020 околу 20:00 часот во Полициска станица Гази Баба,...