Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » технологија
Македонија ТОП ВЕСТИ

Заев: Северна Македонија и САД ја потврдија соработката за безбедност на 5G технологии

CENTAR MKD
Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Зоран Заев и потсекретарот за економски раст, енергија и животна средина во Владата на Соединетите Американски Држави Кеит...
Мозаик

Лимузината на претседателот е најбезбедното возило на светот. Вакво нешто нема ни на филмовите!

CENTAR MKD
Претседателската лимузина е најбезбедното возило на светот. Вакво нешто нема ни на филмовите со Џејмс Бонд! Претседателот на Соединетите Американски Држави е еден од најмоќните...