35.8 C
Скопје
3. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : лични податоци

Centar Македонија

Објавил фотографии од неговата поранешна девојка на фејсбук без таа да знае – на скопјанец му затропа полиција на врата

CENTAR MKD
Секторот за компјутерски криминал и дигитална форензика при Министерството за внатрешни работи поднесе кривична пријава против Л.Л.(35) од Скопје, поради постоење основи на сомнение за...