Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : администрација

Коронавирус Свет

Вработените во јавната администрација во Словенија мора да се вакцинираат

M T
Вработените во државната администрација во Словенија ќе треба да се вакцинираат или да достават потврда дека го прележале коронавирусот, во спротивно нема да можат да...