Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » заладување

Tag : заладување

MeteoCentar Македонија ТОП ВЕСТИ

Драстична промена на времето: Збогувајте се со сонцето, следува големо заладување и дожд

CENTAR MKD
Синоптичарите излегоа со прогноза за времето. Сончевите денови ќе ги имаме до вторник, а потоа следува драстична промена на времето кога облачноста ќе се зголеми,...