Секогаш во средиштето на збиднувањата...
Browsing Category

Мозаик

Љубов која не знае за граници: Херојски подвиг на куче кое помислило дека сопственикот се…

Кучињата често покажуваат колку не сакаат. Некои сакаат да спијат со сопствениците, а некои да делат сочни бакнежи. Нивните гестови на љубов во секојдневните животи изглеадаат безопасно, но дури кога ќе се најдете во невоља вашето куче би…

Да знаеше крадецот што го чека, никогаш не би се осмелил да го направи ова!

Да знаеше што го чека, крадецот од оваа снимка сигурно не би се обидел да и` пријде на својата жртва, а не пак да и` ја украде чантата. Имено, мажот чие лице не се гледа поради кацигата „невино“ се возел со мотор покрај жена која која…

Зеде пластична цевка и самолеплива трака. Крајниот резултат е генијален!

Сигурно го знаете она чувство кога ќе го изгубите клучот од дома, па не знаете како да влезете во куќата. На цела среќа, постои начин како вакво нешто повеќе да не ви се случи. Луѓето веќе со години користат скриени места за своите…