19.8 C
Скопје
19. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Љубов » Page 5
Љубов

Само една поза гарантира женски оргазам, дознајте која…

CENTAR MKD
Секс терапевтката др. Лори Бакли одговорила на едно од најчестите и најважни прашања за сексот: која поза на жените им гарантира оргазам? Таа за страницата...
Љубов

Еве како ќе препознаете дали жената сака да спие со вас!

CENTAR MKD
Иако многумина велат дека е тешко да се разберат жените, има и ситуации кога тоа е можно! Според тврдењата, можно е мажот да препознае ситуација...
Мозаик Љубов

Нема да верувате што е клучно за супер-силна ерекција!

CENTAR MKD
Мажи, сончајте се! Иако овој совет ќе ви звучи потполно банално, ако не сакате никогаш да потфрлите во кревет, неопходно е секој ден да шетате...
Љубов

Доживеал непријатно изненадување: Ја фатил сопругата како се секса со нивниот внук

CENTAR MKD
Додан Мпала од Зимбабве ја фатил својата сопруга како има секс со сопствениот внук на нива. И наместо чичкото да биде лут и нервозен, тука...
Љубов

Најчести лаги кои мажите ги користат да дојдат до секс: „Ќе го ставам само малку“

CENTAR MKD
Многу мажи кога треба да наговорат жена на акција во спалната соба се служат со мотото дека целта ги оправдува средствата. Жените понекогаш мислат дека...