Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » жена

Tag : жена

Коронавирус Centar Свет ТОП ВЕСТИ

Жена заболена со коронавирус заразила 15 патници во авион

CENTAR MKD
На летот од Лондон до Нахој една патничка заразила 15 лица во авионот. Жената која летала во бизнис-класа кашлала и имала болки во грлото. Кога...
Мозаик

Ја наговорил девојката да облече гаѓички со вибрации: А потоа и приредил непријатно изненадување (Видео)

CENTAR MKD
Ја наговорил девојката да облече гаѓички со вибрации: А потоа и приредил непријатно изненадување (Видео) Јутјуберот Хами неодамна објавил снимка од помалку невкусна шега која...