11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » хороскопски знаци
CentarМозаикВо тренд...Хороскоп

Три хороскопски знаци кои би можеле да ја сретнат својата сродна душа до крајот на летото

M T
Љубовта за овие знаци е загарантирана, барем така велат ѕвездите. Бик Биковите треба да се посветат на решавање на сите недоразбирања и проблеми што ги...
CentarМозаикЉубовХороскоп

Ако сакате мирен љубовен живот, избегнувајте ги ОВИЕ хороскопски знаци

M T
Иако, секако, секој пар е приказна за себе, некои хороскопски знаци, според астролозите, се покомплицирани во љубовните врски и со нив дури и почетокот на...
CentarМозаикХороскоп

На кои хороскопски знаци им е најтешко да изговорат „те сакам“?

M T
Те сакам. Едноставна и кратка реченица, но толку моќна. Не можеме сите лесно да ја изговориме, но сите сакаме да ја слушнеме. Во продолжение проверете...
CentarМозаикХороскоп

Астролозите предупредуваат: 3 хороскопски знаци ќе бидат „на удар“ до крајот на годината

M T
Во текот на следните месеци, не очекуваат разновидни забавни активности, но планетите нема да дозволат се да помине толку лесно. Астролозите предвидуваат дека почетокот на...
CentarМозаикХороскоп

Стареењето не им паѓа тешко: Еве кои хороскопски знаци стануваат се поубави со текот на годините

M T
Според астрологијата, некои хороскопски знаци стануваат се поубави со текот на годините, а брчките за нив не постојат. Близнаци Близнаците природно се полни со енергија,...
CentarХороскоп

КАКО РЕПЕТИРАНА ПУШКА: Овие три хороскопски знаци се секогаш подготвени за расправија

M T
Како што тврдат астролозите, три знаци на Зодијакот се најголемите кавгаџии. Некои хороскопски знаци се повеќе вербално агресивни и отворено ја покажуваат својата лутина и...
CentarМозаикХороскоп

Топ пет најлоши особини на хороскопските знаци: Овенот е експлозивен, а Близнаците несигурни

M T
Вагите сакаат игри, да казнуваат и наградуваат, а и да манипулираат со партнерот.   Овен Овенот има најексплозивен темперамент во Зодијакот и тешко го контролира...
CentarМозаикХороскоп

Хороскопски знаци кои најмногу изневеруваат: Вагите се познати како најголеми љубовници, но овие знаци ќе ве изненадат

M T
Некои хороскопски знаци е тешко да се задржат, па бараат нов партнер кога им е здодевно. Според најновите истражувања, астролозите тврдат дека овие четири хороскопски...
CentarМозаикВо тренд...Хороскоп

Дали сте меѓу нив: Овие хороскопски знаци ќе најдат љубов во текот на летото

M T
Еве што кажуваат ѕвездите за ова лето: Овен Ѕвездите се на ваша страна и ќе го добиете она по што ви копнее срцето. Тоа нема...
CentarМозаикХороскоп

Астролозите тврдат – Припадниците на овој хороскопски знак се најжешки во кревет

M T
Астролозите тврдат дека жените родени во хороскопскиот знак Бик се најжешки во кревет. Бикот е еден од најстрасните и најсензуалните хороскопски знаци, а жените родени...
CentarМозаикХороскоп

ОД НИВ НЕМА ФАЈДЕ: Личностите родени во овие три знаци многу лесно се откажуваат, НЕ СЕ ПОТПИРАЈТЕ НА НИВ

M T
Постојат три хороскопски знаци кои водат во откажувањето. Не можат да туркаат ништо до крај и тешко им е да го задржат фокусот. Вага Вагите...