Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Коронавирус Македонија

Како се пренесува Ковид-19 и како да се заштитите?

Како се пренесува Ковид-19 и како да се заштитите?

.

Можеби ќе ве интересира

Во Србија речиси 8.000 новозаразени со коронавирус

M T

Ципрас заразен со коронавирус

M T

Полскиот претседател по вторпат заразен со коронавирус

M T

Се појави нова варијанта на коронавирусот која ги загрижува научниците

M T

Нов сој на корона вирусот во Британија

M T

Активни 8.415 случаи на коронавирус, засега нема да има нови рестриктивни мерки

M T