25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » метеоролошка прогноза
МАКЕДОНИЈАТОП ВЕСТИ

УХМР издаде метео предупредување – Следува невреме во Македонија

CENTAR MKD
Времето утре ќе биде променливо облачно со повремени врнежи од дожд. Пообилни врнежи ќе има доцна попладне и во текот на ноќта кон петок (локално...