36.8 C
Скопје
23. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : стабилизација

MeteoCentar Centar Македонија ТОП ВЕСТИ

Невреме, дожд и опаѓање на температурите – Кога да очекуваме стабилизација на времето?

CENTAR MKD
Во среда и во четврток ќе има повремени врнежи од дожд. Температурите ќе бидат во опаѓање, особено во четврток кога ќе дува повремено силен северозападен...