Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : наградна игра

Centar Македонија

Проверете дали сте еден од среќниците: Извлечени добитниците на по 20.000 денари од наградната игра МОЈ ДДВ

CENTAR MKD
Вечерва лотаријата ги извлече добитниците на наградната игра МОЈ ДДВ. Лотото се емитуваше на Канал 5. Граѓаните кои скенираа сметки, покрај тоа што добиваат поврат...
Centar Бизнис Во тренд...

Мој ДДВ подели по 100.000 денари на многу граѓани: Ова се имињата и презимињата на 15-те среќни добитници!

CENTAR MKD
Вечерва како дел од наградната игра „Мој ДДВ, моја награда“ беше извлечена третата група на добитници на 100.000,00 денари. Наградени од третото коло во вредност...
Centar Бизнис Во тренд...

Очекувајте “свежи пари” – Познато е кога УЈП ќе ја почне втората исплата за Мој ДДВ

CENTAR MKD
Во текот на месец февруари, на трансакциските сметки на граѓаните кои ревносно скенирале сметки во последното тромесечје од 2019 ќе легнат парите од повратот за...
Centar Бизнис Во тренд...

Очекувајте “свежи пари” – Познато е кога УЈП ќе ја почне исплатата за Мој ДДВ

CENTAR MKD
Во текот на месец февруари, на трансакциските сметки на граѓаните кои ревносно скенирале сметки во последното тромесечје од 2019 ќе легнат парите од повратот за...
Centar Бизнис Во тренд...

Скенирајте фискални сметки: Почнува големата наградна игра, државата дели вредни награди од половина милион евра

CENTAR MKD
Наградната игра МојДДВ#МојаНаграда ќе започне во текот на овој месец и наградниот фонд е половина милион евра, најави министерката за финансии Нина Ангеловска на Комисијата...
Centar Бизнис

Скенирајте фискални сметки: Стартува големата наградна игра, државата дели вредни награди

CENTAR MKD
МојДДВ покажува дека дава резултати за целта за која е наменет, односно над 150.000 луѓе активно скенираат сметки и на тој начин помагаат во решавањето...
Бизнис Во тренд...

Скенирајте фискални сметки, наскоро стартува голема наградна игра на УЈП – еве како ќе функционира

CENTAR MKD
Со секоја скенирана сметка преку апликацијата МојДДВ, граѓаните ќе учествуваат во наградната игра МојДДВ#МојаНаграда, информираат од Министерството за финансии. Секоја скенирана сметка станува потенцијален добитник...