Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » скенирање фискални

Tag : скенирање фискални

Centar Бизнис Во тренд...

Скенирајте фискални сметки: Почнува големата наградна игра, државата дели вредни награди од половина милион евра

CENTAR MKD
Наградната игра МојДДВ#МојаНаграда ќе започне во текот на овој месец и наградниот фонд е половина милион евра, најави министерката за финансии Нина Ангеловска на Комисијата...
Centar Бизнис

Скенирајте фискални сметки: Стартува големата наградна игра, државата дели вредни награди

CENTAR MKD
МојДДВ покажува дека дава резултати за целта за која е наменет, односно над 150.000 луѓе активно скенираат сметки и на тој начин помагаат во решавањето...