Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » добитници

Tag : добитници

Centar Бизнис Во тренд...

Мој ДДВ подели по 100.000 денари на многу граѓани: Ова се имињата и презимињата на 15-те среќни добитници!

CENTAR MKD
Вечерва како дел од наградната игра „Мој ДДВ, моја награда“ беше извлечена третата група на добитници на 100.000,00 денари. Наградени од третото коло во вредност...