Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » баба
МозаикЗдравје

ТАЈНИТЕ НА БАБА: Три рецепти како природно да ја намалите ТЕМПЕРАТУРАТА кај децата

M T
Обидете се со природни температури за намалување на температурата Преодниот период помеѓу годишните времиња е најопасен за вирусите и бактериите кои можат да го нападнат...