36.8 C
Скопје
23. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Љубов

Дебелките жени божици меѓу чаршафите

CENTAR MKD
Дебелките жени уживаат во сексот повеќе од слабите жени. Според една студија, дебелките жени многу повеќе уживаат во сексот, многу почесто имаат секс и доживуваат...
Љубов Во тренд...

Јануари: Месецот на раскинувањата и новите врски

CENTAR MKD
Месец јануари можеби е најлошиот месец во годината за љубов- потврдило истражувањето на британската компанија Vouchercloud. Во овој месец се распаѓаат најголем број на бракови...
Љубов

Како ќе препознаете дали жената сака да спие со вас?

CENTAR MKD
Иако многумина велат дека е тешко да се разберат жените, има и ситуации кога тоа е можно! Според тврдењата, можно е мажот да препознае ситуација...
Љубов

Таа го оставила бидејќи бил сиромашен, зажалила кога го видела по точно десет години

CENTAR MKD
Поучна приказна за двајца млади која дефинитивно ќе ви отвори една нова димензија во размислувањата. Факт е дека животот е навистина многу краток и дека...
Љубов

Шведска компанија на вработените им дава слободни денови за мастурбација

CENTAR MKD
Шведската компанија за производство на сексуални играчки и кондоми „Лело“ ќе им дава слободни денови за мастурбација на своите вработени, пишува „ЛАД библ“. Овие денови...
Љубов

Сте се запрашале ли што ќе ви се случи ако престанете да имате секс

CENTAR MKD
Општо познато е дека редовниот секс и здравиот сексуален живот имаат бројни бенефити и позитивно влијание на здравјето, но дали знаевте дека недостаток од секс...