Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : мобилен телефон

+ Свет Во тренд...

Казнети над 150 возачи – Снимале несреќа на мобилните телефони

M T
Вкупната парична вредност на казните е скоро 40.000 евра. Голем пожар на камион на патот во Апелдорн, Холандија, резултираше со сообраќајни казни во износ од...