Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : шуто оризари

Македонија

ШИЛЕГОВ: Скопје е град за сите, во Шуто Оризари се инвестира интензивно за прв пат по подолго време

M T
Градоначалникот на Град Скопје Петре Шилегов заедно со кандидатот за Градоначалник на Општина Шуто Оризари Ферат Асан вечерва одржаа маалски средби со граѓаните од оваа...