Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » покачување

Tag : покачување

Бизнис Во тренд...

Заев најави огромно зголемување на пензиите

CENTAR MKD
– Пензиите ќе растат, и тоа ќе растат со огромен пораст на пензиите како што досега не било, оти го ветивме тоа на пензионерите, порача...