6.8 C
Скопје
18. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Направил велосипед на ракетен погон, а потоа се тркал со Ферари. Погледнете кој победил…

Што се случува кога велосипед со ракетен погон ќе застане на линија со Ферари?

Погледнете го ова неверојатно видео…

Спонзорирано: