Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » поврат на ддв

Tag : поврат на ддв

Centar Бизнис Во тренд...

Многу производи ќе бидат поевтини за 18 проценти само два дена – Најавен е Викенд без ДДВ, како ќе функционира тоа?

CENTAR MKD
Викендот без ДДВ кој го најави Владата, најверојатно ќе се случи следните недели. Но како ќе функционира? Според информациите на Centar.mk, за време на т.н....