Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » фискални сметки

Tag : фискални сметки

Бизнис Во тренд...

Скенирате фискални, УЈП објави кога да очекувате исплата

CENTAR MKD
Управата за јавни приходи извести дека вчера, 30 септември, заврши првото тримесечје од реализацијата на мерката поврат на 15 отсто од пресметаниот ДДВ. Средствата од...