10.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » нето плата
МАКЕДОНИЈАБИЗНИС

Битиќи од Битола: ВМРО-ДПМНЕ ќе давале плата  од 750 евра, ние  за три месеци ќе стигнеме до нето плата од 750 евра

M T
Да се сака татковината, да се љуби својот град не се потребни ниту реклами ниту промоции, ни требате виде и вашето задоволство од нашата работа....