19.8 C
Скопје
20. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » депресија

Tag : депресија

Centar Здравје

Депресивни сте? Овие намирници веднаш морате да ги исфрлите од исхраната!

CENTAR MKD
Постојат намирници кои влијаат на расположението и никако не би смееле да ги внесувате во организмот. Познато е дека кога сте потиштени, често посегнувате по...