11.8 C
Скопје
24. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Сликале слетување на авион, но погледнете што се случило на 0:07 секунда! (видео)

Сликале слетување на авион, но погледнете што се случило на 0:07 секунда! (ВИДЕО)

За среќа овие луѓе некако успеале да останат живи…

Спонзорирано: