22.8 C
Скопје
29. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Шутнал топка кон група возрасни лавови. Она што следи ќе ве остави без текст!

И натаму не можеме да веруваме дека некој би имал храброст да игра фудбал со возрасни лавови.

Дали некогаш ова би ви паднало на памет? Секако дека не!

Но, погледнете го видеото: