16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Изгледа како обична закачалка на вратата… но кога ќе видите за што се работи ќе останете без текст!

Дека технологијата денес неверојатно напредува, доказ е и следното видео.

Во денешно време се прават што помали камери, со цел да се сокријат на најразлични места.

Погледнете…

Спонзорирано: