16.8 C
Скопје
22. април 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
МОЗАИК

Вака изгледа животот на еден нарко бос – протекоа во јавност фотографии кои ја изненадија јавноста

Веруваме дека многумина од вас се запрашале како изгледа животот на еден наркобос.

Во следното видео погледнете ги неверојатните фотографии кои ги снимиле полицајците откако уапсиле познат мексикански наркобос.

Мора да признаеме, неговиот живот бил грандиозен, секако додека не го фатиле.

Погледнете…

by coolPick

Извор: Лудодобола

Спонзорирано: